Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Elektrický schodišťový rudl s automatickou brzdou HERCUL ZW7200G Dolly

HERCUL ZW7200G Dolly Elektrický schodišťový rudl  je úžasný pomocník při přepravě nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže Vám přepravit náklad rychle a bez námahy.

Momentálně nedostupné
82 000 Kč / ks 99 220 Kč včetně DPH
Kategorie: Elektrické rudly
Hmotnost: 34 kg
? Rozměry: 54x54,5x159
Elektrický schodišťový rudl s automatickou brzdou HERCUL ZW7200G Dolly
Tip
ZDARMAZDARMA
Odborné zaškolení
Odborné
zaškolení
Půjčovna manipulační techniky
Půjčovna
manipulační techniky
Široká nabídka
Široká nabídka
kvalitních strojů

 

Váš spolehlivý pomocník

 

Elektrický schodišťový rudl je úžasný pomocník při přepravě vašich nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže vám přepravit váš náklad rychle a bez námahy. Schodišťový rudl je vyroben z hliníku je tedy velmi lehký a snadno ovladatelný. Využijete jej nejen pro logistiku a dodávku vody, ale také při stěhování nábytku, domácích spotřebičů, či kopírek, atd.

 

S praktickými výhodami

 

Schodišťový rudl disponuje dvěma rychlostními stupni, které ovládáte pouhým stiskem tlačítka. Dokáže vyvinout  rychlost až 34 schodů za minutu. Dále je vybaven rotačním madlem, které v případě potřeby můžete i zaaretovat v požadovaném úhlu sklopení, a nebo jej můžete též úplně sklopit. Baterii lze z elektrického rudlu snadno vyjmout a rychle ji nabít, její kapacita je 60-103 podlaží (záleží na váze přepravovaného předmětu) a disponuje indikátorem stavu nabití. Čas dobíjení tohoto akumulátoru je 3 h.

 

Tento model elektrického schodišťového rudlu je vybaven brzdou, která automaticky detekuje hranu schodu. Tento elektrický schodišťový rudl má navíc opravdu široká a stabilní kola. Dále je vybaven opěrnými koly, která jsou protiskluzová a vyrobená z polyuretanu. Součástí elektrického rudlu je baterie, nabíječka a upínací popruh.

 

Dolly system

 

Oproti předchozímu modelu elektrického schodišťového rudlu je tento model doplněn o tzv. Dolly system. Jedná se o rozšíření tohoto schodišťového elektrického rudlu o opěrnou konstrukci přídavných koleček, které vám umožní pohodlnou manipulaci s vaším elektrickým rudlem zatíženým nákladem na delších rovných plochách, např. v prostorách supermarketů. Rozložení a složení této konstrukce pomocných koleček je navíc otázkou pouhého okamžiku.

 

Funkce automatické brzdy

 

Brzda se u vašeho elektrického schodišťového rudlu aktivuje nohou na každém kole zvlášť. Tato brzda funguje tak, že zastaví rudl na hraně schodu a nedovolí mu sjet ze schodu dolů. Doporučujeme využívat ji při chůzi ze schodů směrem dolů a to v případě, že operátor převáží vysoké předměty a nevidí přes ně na schody.

 

Technické parametry produktu:

 

Materiál slitina hliníku
Nosnost 200 kg
Váha 34 kg
Automatická brzda ANO
Váha baterie 3 kg
Počet schodů za min. I.stupeň 24
Počet schodů za min. II.stupeň 34
Kapacita baterie 46-103 podlaží podle zatížení
Baterie Lithium 48 V
Rozměry v x š x h 1590 x 545 x 540 mm
Rozměry ve složeném stavu 1195 x 545 x 308 mm
Rozměr nosné desky 400 x 240 mm
Stupeň krytí IP54
Výška schodu max 210 mm
Pneumatiky nafukovací

Doporučujeme nosnou desku XL 4834_(2)_(kopie).png

Zpět do obchodu