Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Elektrický schodišťový rudl s automatickou brzdou HERCUL ZW7200G Dolly

Kód: ZW7200GD
Tip
ZDARMAZDARMA
Elektrický schodišťový rudl s automatickou brzdou HERCUL ZW7200G Dolly
81 000 Kč 98 010 Kč včetně DPH
Skladem

HERCUL ZW7200G Dolly Elektrický schodišťový rudl  je úžasný pomocník při přepravě nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže Vám přepravit náklad rychle a bez námahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický schodišťový rudl  je úžasný pomocník při přepravě nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže Vám přepravit náklad rychle a bez námahy. Rudl je vyroben z hliníku je tedy velmi lehký a snadno ovladatelný. Je využíván pro logistiku, dodávku vody, stěhování nábytku, domácích spotřebičů, kopírek atd.

Rudl má dva rychlostní stupně, které se ovládají stiskem tlačítka. Dosahuje rychlosti až 34 schodů za minutu. Dále je vybaven rotačním madlem, které lze zaaretovat v požadovaném úhlu sklopení, lze jej též úplně sklopit. Baterii lze snadno vyjmout pro rychlé nabití, její kapacita je 46-103 podlaží (záleží na váze přepravovaného předmětu) a obsahuje indikátor stavu nabití. Čas dobíjení je 3 h.

Tento model je vybaven brzdou, která automaticky detekuje hranu schodu.  Má široká stabilní kola a opěrná kola jsou protiskluzová polyuretanová. Součástí elektrického rudlu je baterie, nabíječka a upínací popruh.

Dolly system
Rozšíření o opěrnou konstrukci koleček, čímž umožňuje pohodlnou manipulaci s nákladem na delších rovných plochách, např. v supermarketech. Rozložení a složení konstrukce koleček je otázkou okamžiku.
 
 
Funkce automatické brzdy
Brzda se aktivuje nohou na každém kole, která funguje tak, že zastaví rudl na hraně schodu a nepustí jej ze schodu dolu. Doporučuje se volit při chůzi ze schodu směrem dolů a s vysokými předměty, kde operátor nevidí na schody.

 

Technické parametry:

Materiál slitina hliníku
Nosnost 200 kg
Váha 34 kg
Automatická brzda ANO
Váha baterie 3 kg
Počet schodů za min. I.stupeň 24
Počet schodů za min. II.stupeň 34
Kapacita baterie 46-103 podlaží podle zatížení
Baterie Lithium 48 V
Rozměry v x š x h 1590 x 545 x 540 mm
Rozměry ve složeném stavu 1195 x 545 x 308 mm
Rozměr nosné desky 400 x 240 mm
Stupeň krytí IP54
Výška schodu max 210 mm
Pneumatiky nafukovací

Doporučujeme nosnou desku XL 4834_(2)_(kopie).png

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické rudly
Hmotnost: 34 kg
? Rozměry: 54x54,5x159