Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Elektrický schodišťový rudl HERCUL ZW4170 Dolly

Kód: ZW4170D
Tip
58 000 Kč 70 180 Kč včetně DPH
Skladem

HERCUL ZW4170 Dolly Elektrický schodišťový rudl  je úžasný pomocník při přepravě nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže Vám přepravit náklad rychle a bez námahy. Rudl je vyroben z uhlíkové oceli je tedy lehký a snadno ovladatelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický schodišťový rudl  je úžasný pomocník při přepravě nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže Vám přepravit náklad rychle a bez námahy. Rudl je vyroben z uhlíkové oceli je tedy lehký a snadno ovladatelný. Je využíván pro logistiku, dodávku vody, stěhování nábytku, domácích spotřebičů, kopírek a hlavně ve stavebních firmách pro dopravu stavebního materiálu.

Stroj má zjevné výhody, protože kombinuje praktičnost a hospodárnost. Rám z uhlíkové oceli, jednoduché ovládání dotykovým tlačítkem, prachotěsný designový spínač, sklopná nosná deska a nejkonkurenceschopnější cena jej činí oblíbeným na stavbách nebo dílnách. Je také široce používán pro přepravu po schodech nahoru / dolů pro bílé zboží, kopírky, průmyslová zařízení, pneumatiky,  stavební potřeby atd.

Má široká stabilní kola a opěrná kola jsou protiskluzová polyuretanová. Součástí elektrického rudlu je baterie a nabíječka.

 

Dolly system
Rozšíření o opěrnou konstrukci koleček, čímž umožňuje pohodlnou manipulaci s nákladem na delších rovných plochách, např. v supermarketech. Rozložení a složení konstrukce koleček je otázkou okamžiku.
 

Technické parametry:

Materiál uhlíková ocel
Nosnost 170 kg
Váha 28 kg
Automatická brzda NE
Váha baterie 3 kg
Počet schodů za min. I.stupeň 24
Počet schodů za min. II.stupeň 35
Kapacita baterie 60-135 podlaží podle zatížení
Baterie  lithiová
Rozměry v x š x h 1555 x 530 x 600 mm
Rozměry ve složeném stavu 1230 x 530 x 320 mm
Stupeň krytí IP54
Výška schodu max 210 mm
Pneumatiky  nafukovací

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické rudly
Hmotnost: 28 kg
? Rozměry: 60x53x155,5