Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Elektrický schodišťový rudl HERCUL ZW7170

HERCUL ZW4170 Dolly Elektrický schodišťový rudl  je úžasný pomocník při přepravě nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže Vám přepravit náklad rychle a bez námahy. Rudl je vyroben z uhlíkové oceli je tedy lehký a snadno ovladatelný.

Skladem
63 000 Kč / ks 76 230 Kč včetně DPH
Kategorie: Elektrické rudly
Hmotnost: 28 kg
? Rozměry: 60x53x155,5
Elektrický schodišťový rudl HERCUL ZW7170
Tip
ZDARMAZDARMA
Odborné zaškolení
Odborné
zaškolení
Půjčovna manipulační techniky
Půjčovna
manipulační techniky
Široká nabídka
Široká nabídka
kvalitních strojů

 

Váš spolehlivý pomocník

 

Elektrický schodišťový rudl je úžasný pomocník při přepravě vašich nákladů do schodů a ze schodů. Pomůže vám přepravit váš náklad rychle a bez námahy. Schodišťový rudl je vyroben z uhlíkové oceli je tedy lehký a snadno ovladatelný. Využijete jej nejen pro logistiku, dodávku vody, stěhování nábytku, domácích spotřebičů, kopírek, ale hlavně ve stavebních firmách pro dopravu stavebního materiálu.

 

S mnoha výhodami

 

Tento elektrický rudl disponuje mnoha výhodami, jelikož v sobě kombinuje praktičnost a hospodárnost. Jeho rám je z uhlíkové oceli, ovládá se jednoduše dotykovým tlačítkem, designový spínač je prachotěsný, má i sklopnou nosnou desku a nejkonkurenceschopnější je jeho cena, která jej činí oblíbeným na stavbách nebo dílnách. Je také široce používán pro přepravu po schodech nahoru / dolů pro bílé zboží, kopírky, průmyslová zařízení, pneumatiky,  stavební potřeby atd.

Náš elektrický schodišťový rudl má navíc opravdu široká a stabilní kola. Dále je vybaven opěrnými koly, která jsou protiskluzová a vyrobená z polyuretanu. Součástí elektrického rudlu je baterie a nabíječka.

 

Dolly system

 

Oproti předchozímu modelu elektrického schodišťového rudlu je tento model doplněn o tzv. Dolly system. Jedná se o rozšíření tohoto schodišťového elektrického rudlu o opěrnou konstrukci přídavných koleček, které vám umožní pohodlnou manipulaci s vaším elektrickým rudlem zatíženým nákladem na delších rovných plochách, např. v prostorách supermarketů. Rozložení a složení této konstrukce pomocných koleček je navíc otázkou pouhého okamžiku.

 

Technické parametry produktu:

 

Materiál uhlíková ocel
Nosnost 170 kg
Váha 28 kg
Automatická brzda NE
Váha baterie 3 kg
Počet schodů za min. I.stupeň 24
Počet schodů za min. II.stupeň 35
Kapacita baterie 60-135 podlaží podle zatížení
Baterie  lithiová
Rozměry v x š x h 1555 x 530 x 600 mm
Rozměry ve složeném stavu 1230 x 530 x 320 mm
Stupeň krytí IP54
Výška schodu max 210 mm
Pneumatiky  nafukovací
Zpět do obchodu