Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Elektrický schodišťový rudl s automatickou brzdou HERCUL 170 LIFT

HERCUL 170 LIFT  je ideální pro rychlejší a lehčí dopravu, má praktický design. Jedná se o kabriolet mezi elektrickými schodišťovými rudly.

Skladem
99 000 Kč 119 790 Kč včetně DPH
Kategorie: Elektrické rudly
Hmotnost: 54.8 kg
? Rozměry: 65x58,5x139
Elektrický schodišťový rudl s automatickou brzdou HERCUL 170 LIFT
Tip
ZDARMAZDARMA
Odborné zaškolení
Odborné
zaškolení
Půjčovna manipulační techniky
Půjčovna
manipulační techniky
Široká nabídka
Široká nabídka
kvalitních strojů

 

Ideální pro rychlejší a lehčí dopravu

 

Schodišťový rudl HERCUL 170 LIFT má praktický design. Jedná se o kabriolet mezi elektrickými schodišťovými rudly: jeho konstrukce je sklopná a snižuje celkovou velikost vozíku.

Umožňuje elektrické zvedání břemene až do výšky 100 cm. Ve srovnání s tradičními schodišťovými rudly s pevnou základnou na zemi je použití podstatně jednodušší. Ve skutečnosti tento elektrický schodišťový rudl HERCUL 170 LIFT zlepšuje vyvažování nákladu na schodech, umožňuje zdolat ještě užší schodiště ve srovnání s tradičními vozíky a umožňuje jednomu jedinému operátorovi vykládat zboží přímo z dodávky.

 

Nakládání a vykládání z dodávky

 

Systém tohoto elektrického schodišťového rudlu HERCUL 170 LIFT byl navržen tak, aby umožňoval nakládku a vykládku zboží z dodávky pouze jednou osobou, a to bez výraznější námahy.

 

Kompaktní a skladný

 

Schodišťový rudl HERCUL 170 LIFT byl navržen pro každodenní použití. Jedná se o víceúčelový schodišťový vozík, který v sobě kombinuje technologii s uživatelskou přívětivostí.

 

Výhody:

Spazio-di-girata-ridotto.gifÚZKÉ PROSTORY PRO ŘÍZENÍ

Elektrický schodišťový rudl disponuje funkcí elektrického zvedání břemene: díky ní zdolání točitého a úzkého schodiště nebylo nikdy tak snadné. Díky zvedání břemene dokážete projít se svým nákladem prakticky všude.

 
 

baricentro-variabile.gifVARIABILNÍ CENTRUM TĚŽIŠTĚ

Při stoupání po schodech můžete u tohoto elektrického schodišťového rudlu bez sebemenších problémů kdykoliv změnit těžiště nákladu pro vaše větší pohodlí a snadnější přepravu vašeho nákladu.

Carico-e-scarico-autonomo.gifAUTONOMNÍ NAKLADÁNÍ A VYKLÁDÁNÍ

Díky tomuto elektrickému schodišťovému rudlu může zboží nakládat a vykládat samostatně a bez námahy z daného vozidla pouze jeden jediný operátor.

Stabilizzatori-frontali.gifPŘEDNÍ STABILIZÁTORY

Elektrický schodišťový rudl je vybaven i předními sklopnými stabilizátory. Tyto jsou vybavené kolečky, díky nimž je zařízení výrazně stabilnější při pohybu na rovných površích.

 

Funkce automatické brzdy

 

Brzda se u vašeho elektrického schodišťového rudlu aktivuje nohou na každém kole zvlášť. Tato brzda funguje tak, že zastaví rudl na hraně schodu a nedovolí mu sjet ze schodu dolů. Doporučujeme využívat ji při chůzi ze schodů směrem dolů a to v případě, že operátor převáží vysoké předměty a nevidí přes ně na schody.

 

Technické parametry produktu:

 

Materiál slitina hliníku
Nosnost 170 kg
Nosnost zdvihu 170 kg
Zdvih 1000 mm
Váha 54.8 kg
Váha baterie 3 kg
Počet schodů za min. I.stupeň 24
Počet schodů za min. II.stupeň 34
Kapacita baterie 52-117 podlaží podle zatížení
Kapacita baterie zdvihu 230 – 290krát (1krát: jeden zdvih a jeden pokles)
Baterie Lithium 48 V
Rozměry v x š x h 1390 x 585 x 650 mm
Rozměr nosné desky 430 x 270 mm
Stupeň krytí IP54
Výška schodu max 210 mm
Pneumatiky nafukovací
Zpět do obchodu