Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Elektrický zdvihací systém

Elektrický zdvihací systém Tento elektrický zvedací systém EZS420 je druh zařízení, které dokáže zvedat těžký náklad v různých tvarech a velikostech. Kapacita je 420 kg.

Skladem
14 000 Kč / ks 16 940 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 18 kg
Odborné zaškolení
Odborné
zaškolení
Půjčovna manipulační techniky
Půjčovna
manipulační techniky
Široká nabídka
Široká nabídka
kvalitních strojů

Zvedne to za vás!

 

Jedná se o velmi praktického pomocníka pro všechny, kdo se pravidelně potýkají se zvedáním těžkých nákladů. Elektrický zvedací systém ELS420 bez obtíží zvládá zvedat různě těžké druhy nákladů, které mohou mít navíc i různé tvary a velikosti! Díky své nosnosti až 420 kg se stává opravdu praktickým produktem z kategorie příslušenství pro pásové schodolezy z naší nabídky.

 

Všestranné využití

 

Pomocí tohoto zvedacího systému jednoduše nadzvednete váš náklad, pásový schodolez umístíte pod takto nadzvednutý náklad a poté jej spustíte dolů a položíte na schodolez. Zvedací systém odsunete stranou a váš náklad je připraven k transportu!

Jeho hmotnost je pouhých 9 kg a je tedy lehký a díky tomu se dá opravdu snadno a pohodlně přenášet z místa na místo. Disponuje celou řadou aplikací. 

Tento elektrický zdvihací systém neobsahuje baterii, kterou je potřeba si zakoupit zvlášť. Případně můžete využít baterii z vašeho pásového schodolezu. 

 

Technické parametry produktu

  • Doporučená nosnost: 400 kg
  • maximální nosnost 500 kg
  • napětí: 24 V
  • max. výška zdvihu: 250 mmZpět do obchodu