Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Schodišťový robot CT420 Automatic

S CT420A Automatic můžete snadno a bezpečně jít nahoru a dolů po všech schodech. Díky svým speciálním nebarvícím a nelepivým pásům může cestovat přes jakýkoliv typ podlahy.

Objednáno
175 000 Kč 211 750 Kč včetně DPH
Kategorie: Pásové schodolezy
Hmotnost: 92 kg
? Rozměry: 103x61,4x162
Odborné zaškolení
Odborné
zaškolení
Půjčovna manipulační techniky
Půjčovna
manipulační techniky
Široká nabídka
Široká nabídka
kvalitních strojů

 

Bezpečný a stabilní: určeno pro jakékoliv druhy schodů

 

Se schodišťovým robotem CT420A Automatic můžete snadno a bezpečně přepravovat nahoru a dolů po schodech nejrůznější druhy nákladů, a to po všech druzích schodišť.

Díky speciálním nebarvícím a nelepivým pásům může tento pásový schodolez bez potíží přejíždět přes jakýkoliv typ podlahy, či povrchu.
Pásový schodišťový robot CT420A Automatic můžete také používat venku na nerovném povrchu, jako je tráva, štěrk, atd., aniž by bylo nutné, aby jeho obsluha udržovala vyvážené zatížení.

 

Automatický režim

 

S novou automatickou funkcí pásový schodolez CT420A automaticky nakloní a vyrovnává těžiště přepravovaného nákladu při pohybu na schodišti. Nemůže tedy dojít k jeho nechtěnému sesunutí z jeho plošiny. Obsluha tohoto schodišťového robotu jej musí jednoduše ovládat joystickem. Skloubí se zde tolik nových technologií, a to vše jen proto, aby byla přeprava vašich nákladů snadnější a bezpečnější než kdy jindy.

 S pásovým schodolezem CT420A Automatic si jeho operátor navíc může kdykoliv zvolit, zda a kdy jej bude chtít přepnout do ručního režimu.

 

Vybavený nezávislými pásy s 360° rotací

 

Nezávislé pásy tohoto schodišťového robotu s dvojitým elektromotorem zaručují maximální komfort při manévrování, a to i ve značně úzkých prostorách. Ovládá se proporcionálním joystickem. Tento schodišťový robot je snadno ovladatelný a intuitivní.

 

Bez úrazu pro operátora

 

Váha přepravovaného nákladu je díky inovativním funkcím tohoto schodištového robotu vždy rovnoměrně rozložena na plošině schodolezu a pohyb po schodišti je tedy naprosto bezpečný. Obsluha schodišťového robotu se totiž nemusí starat o to, aby byl vozík vyvážený. Díky svým speciálním pásům zůstane váš náklad v naprostém bezpečí, jelikož u pásového schodolezu nehrozí riziko uklouznutí.

 

Výhody: 

 

MANÉVROVÁNÍ V ÚZKÝCH PROSTORECH

 

Nezávislé pásy tohoto schodišťového robotu s dvojitým elektromotorem zaručují maximální komfort při manévrování, a to i ve značně úzkých prostorách.

 

VYVÁŽENÍ NÁKLADU

 

Díky elektrickému servopohonu pásového schodolezu může být vozík, na kterém je umístěn váš náklad, nastaven tak, aby byl neustále udržován ve vzpřímené poloze a vyvážený.

 

NEBARVÍCÍ

 

Nebarvící a neklouzavé pásy, které jsou u tohoto schodišťového robotu samozřejmostí, jsou vhodné pro všechny vnitřní i venkovní povrchy.

 

NEPRAVIDELNÉ SCHODY

 

Při přepravě vašich objemných nákladů do nebo ze schodů již nebudete omezeni jejich výškou, protože tento pásový schodolez zvládne stoupat i po schodech s nepravidelnou výškou, neboť může dělat i nepravidelné “kroky”.

 

OVLÁDÁNÍ JEDNÍM PRSTEM

 

Tento pásový schodolez můžete ovládat proporcionálním joystickem, takže je snadno ovladatelný a intuitivní.

 

JÍZDA PO ROVINĚ

 

Tento schodišťový robot umožňuje přepravu vašeho nákladu také na rovných plochách, a to jak uvnitř, tak ve venkovních prostorách. Pro rychlejší jízdu po rovném povrchu můžete vysunout elektricky výsuvná kolečka.

 

AUTOMATICKÝ

 

Pásový schodolez CT420A Automatic automaticky nastavuje náklon na schodišti a uvolňuje tak mnoho stresu při přepravě k obsluze.

CT420

Technické parametry produktu:

 

Nosnost 420 kg
Váha 92 kg
Váha baterie 3 kg
Kapacita baterie 78 – 100 podlaží podle zatížení
Počet schodů za minutu 10 – 16 podle zatížení
Baterie Lithium
Maximální rozměry v x š x h 1620 x 614 x 1030 mm
Rozměry ve složeném stavu 1130 x 614 x 1030 mm
Rozměry nosné desky š x h 570 x 630 mm
Stupeň krytí IP54
Doba nabíjení baterie 4.5 h
Maximální sklon 37°
Poloměr otáčení 1500 mm

 

Standardní vybavení

 

– 1x popruh pro uvázání nákladu
– 1x baterie
– 1x nabíječka 220/24V
– 1x standardní šířka nosné desky 50 cm x 62 cm hloubka

 

Vybavení za příplatek

 
– Hliníková rampa pro malé podesty
– Kolová základna
– Nastavitelná nosná deska pro kopírky s nájezdovou rampou
 
 

Příslušenství


NASTAVITELNÁ NOSNÁ DESKA PRO KOPÍRKY (INVALIDNÍ VOZÍKY) 625x730mm

Je to velmi užitečný a nezbytný základ pro ty, kteří stěhují kopírky. Také lze využít pro přepravu invalidů s elektrickým vozíkem.

Deska je vybavena nájezdovou rampou, která umožňuje operátorům naložit a vyložit kopírky na nosnou desku CT420A Automatic.

Hliníková rampa

 

Jednoduché a snadno použitelné. Nabízí výhodu, že se vyhnete prvnímu schodu na schodišti a manévrujete s nákladem v ještě užších prostorech.

 

Kolová základna


Toto příslušenství poskytuje podporu zatížení na čtyřech kolech, a proto je vhodný pro ruční dopravu břemen na nerovném povrchu, jako jsou silnice, chodníky apod. Umožňuje nájezd na první schod přímo ze základny.

 

Zpět do obchodu