Upozornění: Vzhledem k akuální situaci budeme upravovat ceny produktů 1x týdně.

Schodišťový robot CT420S Automatic

S CT420 Automatic můžete snadno a bezpečně jít nahoru a dolů po všech schodech se zatížením do 420kg.
Díky svým speciálním nebarvícím a nelepivým pásům může cestovat přes jakékoliv typu podlahy.
CT420 Automatic lze také používat venku na nerovném povrchu, jako je tráva, štěrk, atd., Aniž by bylo nutné, aby obsluha udržovala vyvážené zatížení.

Objednáno
190 000 Kč 229 900 Kč včetně DPH
Kategorie: Pásové schodolezy
Hmotnost: 98 kg
? Rozměry: 162x61,4x103
Odborné zaškolení
Odborné
zaškolení
Půjčovna manipulační techniky
Půjčovna
manipulační techniky
Široká nabídka
Široká nabídka
kvalitních strojů

 

Bezpečný a stabilní: určeno pro jakékoliv druhy schodů

 

Se schodišťovým robotem CT420 Automatic můžete snadno a bezpečně přepravovat nahoru a dolů po schodech nejrůznější druhy nákladů, a to jeho se zatížením až do 420kg.

Díky speciálním nebarvícím a nelepivým pásům může tento pásový schodolez bez potíží přejíždět přes jakýkoliv typ podlahy, či povrchu.
Pásový schodišťový robot CT420 Automatic můžete také používat venku na nerovném povrchu, jako je tráva, štěrk, atd., aniž by bylo nutné, aby jeho obsluha udržovala vyvážené zatížení.

 

Automatický režim

 

S novou automatickou funkcí pásový schodolez CT420 automaticky nakloní a vyrovnává těžiště přepravovaného nákladu při pohybu na schodišti. Nemůže tedy dojít k jeho nechtěnému sesunutí z jeho plošiny. Obsluha tohoto schodišťového robotu jej musí jednoduše ovládat joystickem. Skloubí se zde tolik nových technologií, a to vše jen proto, aby byla přeprava vašich nákladů snadnější a bezpečnější než kdy jindy.

S pásovým schodolezem CT420 Automatic si jeho operátor navíc může kdykoliv zvolit, zda a kdy jej bude chtít přepnout do ručního režimu.

 

Vybavený nezávislými pásy s 360° rotací

 

Nezávislé pásy tohoto schodišťového robotu s dvojitým elektromotorem zaručují maximální komfort při manévrování, a to i ve značně úzkých prostorách. Ovládá se proporcionálním joystickem. Tento schodišťový robot je snadno ovladatelný a intuitivní.

 

Bez úrazu operátora

 

Váha přepravovaného nákladu je díky inovativním funkcím tohoto schodištového robotu vždy rovnoměrně rozložena na plošině schodolezu a pohyb po schodišti je tedy naprosto bezpečný. Obsluha schodišťového robotu se totiž nemusí starat o to, aby byl vozík vyvážený. Díky svým speciálním pásům zůstane váš náklad v naprostém bezpečí, jelikož u pásového schodolezu nehrozí riziko uklouznutí.

 

Výhody:

 

MANÉVROVÁNÍ V ÚZKÝCH PROSTORECH

 

Nezávislé pásy tohoto schodišťového robotu s dvojitým elektromotorem zaručují maximální komfort při manévrování, a to i ve značně úzkých prostorách.

 

VYVÁŽENÍ NÁKLADU

 

Díky elektrickému servopohonu pásového schodolezu může být vozík, na kterém je umístěn váš náklad, nastaven tak, aby byl neustále udržován ve vzpřímené poloze a vyvážený.

 

NEBARVÍCÍ

 

Nebarvící a neklouzavé pásy, které jsou u tohoto schodišťového robotu samozřejmostí, jsou vhodné pro všechny vnitřní i venkovní povrchy.

 

NEPRAVIDELNÉ SCHODY

 

Při přepravě vašich objemných nákladů do nebo ze schodů již nebudete omezeni jejich výškou, protože tento pásový schodolez zvládne stoupat i po schodech s nepravidelnou výškou, neboť může dělat i nepravidelné “kroky”.

 

OVLÁDÁNÍ JEDNÍM PRSTEM

 

Tento pásový schodolez můžete ovládat proporcionálním joystickem, takže je snadno ovladatelný a intuitivní.

 

JÍZDA PO ROVINĚ

 

Tento schodišťový robot umožňuje přepravu vašeho nákladu také na rovných plochách, a to jak uvnitř, tak ve venkovních prostorách. Pro rychlejší jízdu po rovném povrchu můžete vysunout elektricky výsuvná kolečka.

 

AUTOMATICKÝ

 

Pásový schodolez CT420 Automatic automaticky nastavuje náklon na schodišti a uvolňuje tak mnoho stresu při přepravě k obsluze.

XSTO-CT420S-1.png

Technické parametry produktu:

 

Nosnost 420 kg 
Váha 98 kg
Váha baterie 3 kg
Kapacita baterie 1400 - 1600 schodů podle zatížení
Počet schodů za minutu 10 - 16 podle zatížení
Baterie Lithium 24V 17,5Ah
Maximální rozměry v x š x h 1620 x 614 x 1030 mm
Rozměry ve složeném stavu 1130 x 614 x 1030 mm
Rozměry nosné desky š x h 570 x 850 mm
Stupeň krytí IP54
Doba nabíjení baterie 4.5 h
Maximální sklon 37°
Poloměr otáčení 1500 mm

 

Tento model je oproti CT420 vybaven o pomocnou podporu na konci schodiště. Doporučujeme při jízdě s invalidním vozíkem. 

 

Self-Balance.jpeg Auxiliary-Support.jpeg CT420S-Operation-4.jpeg

 

 

Standardní vybavení

- 1x popruh pro uvázání nákladu
- 1x baterie
- 1x nabíječka 220/24V
- 1x standardní šířka nosné desky 57 cm x 85 cm hloubka

 

Zpět do obchodu